23
Haziran

Muro'nun Sinema Filmi Yakında

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Beyaz Perde  |  Okunma: 2.770 defa

Muro

Kurtlar Vadisi dizisinde fenomen haline dönüşen Devrimci Muro ( Mustafa Üstündağ ) ve onun yaverleri Çeto ( Şefik Onatoğlu ) ve Yıldırım ( Eray Türk ) bu yaz sinema filmi ile sinema da boy gösterecekler. Film Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Pana Film tarafından çekilip Zübeyr Şaşmaz yönetiminde hazırlanıyor. Filmin konusununda hayli ilginç olduğunu söylemek gerek.

Filmin adı şuan için belli olmasa da Pana Film’in yakında sinemalarda dediğinden yola çıkarak çok yakında ismi internete sızması çok muhtemel. Bunun yakında filmin ilginç konusu aşağıda (:

Filmin Konusu

Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar…

 Yazının Etiketleri  

Yorum yapın