23
Temmuz

Facebook Yenilendi

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: İnternet  |  Okunma: 15.164 defa

Günümüzün en popüler sosyal ağı olma özelliğine sahip olan Facebook sitesi uzun zamandır bekenen yenilemeyi gerçekleşti. Facebook; arayüzünü hem daha ince hatlara sahip bir şekle hemde kişiselleştirilebilir hale getirmiş.

Sitenin şuan için grup ve pages gibi bölümlerinde değişim yapılmamış olsa da giriş sayfası ve profil sayfası da güzel bir tasarım değişikliği yapılmış. Tasarım hatları daha ince ve nazik olmuş  Menülerin tamamı sağ tarafa bir yere toplanıp daha bir sade hale getirilmiş. En büyük değişiklik profil sayfasında yapılmış nerdeyse tamamen değişmiş diyebilirim.  Burda en büyük yenilik uygulamaların profil sayfasından kaldırıp profil sayfasının daha kullanılabilir hale getirilmesi olmuş. İsterse tabi yeni eklenen sekme teknoloji ile istenilen uygulama profil sayfasına eklenebilir.

Şimdilik yapılan yenilikler bunlar gibi görünüyor. Yine de yakın zamanda yyenilenmeyen yerlerin yenileceğini düşünsek yalan olmaz. Yeni tasarım Facebook’a www.new.facebook.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yeni tasarım Facebook’a ulaşmak için giriş yapmak gerekli bu arada…

 Yazının Etiketleri  

Yorum yapın