‘IMDB’ ile alakalı yazılar

17
Eylül

IMDB'de Videolu Döneme Girdi

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: İnternet  |  Okunma: 2.752 defa

Beyazperde hakkında hiç şüphesiz dünyanın en iyi sitesi olan IMDB sitesi çağın getirilerine kayıtsız kalamadı. Açıldığından beri Sinema sektörünün en başarılı ve en çok ziyaret edilen sitesi olan IMDB ( Internet Movie Database ) resim ve metinden olaşan içeriğine bir yenisi daha ekleyerek Online Video sektörüne de girdi. Devamını oku »

23
Aralık

Amerikan Mucizesi: Facebook

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Bilgisayar  |  Okunma: 3.302 defa

Facebook Harvard Üniversitesi’den bir öğrencinin üniversitesi için kurduğu ama işlevselliği ve sadeceliği sayesinde önce ABD’de sonra ülkemizle beraber tüm dünya da popüler olmuş bu site sayesinde internette sosyalleşmek daha bir farklı boyuta taşınmış oldu.

Ülkemizden 1.000.000′dan fazla üyesi Facebook sayesinde eski okul arkadaşlarınızı, eski yurt arkadaşlarınızı hatta eski sevgililerinizi bile bulmamız mümkün :) son dönemde ülkemizdeki internetin gelişmesi sayesinde facebook feci birşekilde popüler oldu. Hem üçretsiz olmasıhemde Firefox’a eklenen bir eklenti ile Türkçe olması sayesinde internetimizi vazgeçilmezleri arasında birden yerini aldı. Devamını oku »