‘Hugh Lauire’ ile alakalı yazılar

8
Ocak

People’s Choice Awards 2009 Sahiplerini Buldu

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Beyaz Perde, Dizi  |  Okunma: 3.268 defa

Her yıl düzenenlenen People’s Choice Awards ( Halkın Seçimleri Ödülleri) sahiplerini buldu. Bu yıl 35. defa düzenenlenen, internetten yapılan oylama ile belirlenen ödüller düzenlenen gösteri ile sahiplerine verildi. Hiç kuşkusuz aday olduğu 5 dalda da ödül kazanan The Dark Knight ( Kara Şövalye ) gecenin birincisi oldu.

Hem televizyon hem de sinema ödülleri dağıtan ödül töreni internetten oy kullanımı ile yapıldığı için izleyicilerin seçimini gösteriyor. Sinema dünyasında The Dark Knight tartışmasız geçtiğimiz yılın en iyisi olurken, televizyon dünyasında House M.D. dizisi ile Hugh Laurie ( House M.D. dizisinin başrol oyuncusu ) ödülleri kimseye kaptırmadı. Kazanların listesi yazının devamında. Devamını oku »

13
Eylül

Hugh Laurie Zam Aldı, House Uzadı

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Dizi  |  Okunma: 2.618 defa

House M.D. dizisinin başrol oyuncusu ve dizinin temel taşı olan Hugh Laurie yeni sezon için yapımcılarla bölüm başı 400.000$ anlaştı. Bu artış ile Hugh Laurie, sadece dizi bölümlerinden yıllık 9 milyon $ gibi kazanacak. Bunun yanında sponsorlar ve ek gelirler eklenirse Hugh Laurie’nin geliri iyice katlanacak.Hugh Laurie, bu antlaşma ile Drama oyuncuları içinde en çok kazananlar listesine girdi. Devamını oku »

31
Mayıs

House M.D. 4. Sezon Finali

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Dizi  |  Okunma: 5.902 defa

Amerikalı Senaristlerin Grevleri falan derken House M.D. dizisi 16 bölüm ile 4. sezonunu tamamladı. Açıkcası grev ve haftalık tatiller yüzünden bu sezon dizilerin finallerinden pek birşey beklemiyorken House M.D. yine yapacağını yaptı.  “House’s Head” ve “Wilson’s Heart” adlı 2 bölümlük finaliyle dizinin en iyi 2 bölümü ile karşımıza çıktı diyebilirim. 1. Sezonda izlediğimiz “Three Stories” bölümünü bile geri de bıraktı diyebiliriz. Bu kadar övgü sonrası bu 2 bölüm hakkında birşeyler yazmak iyi olur sanırım. Tabi yazının devamında olsun ki izmeyenler okuyup zevkleri kaçmasın. (: Devamını oku »

7
Ekim

House ve 4. Sezon

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Dizi  |  Okunma: 2.971 defa

House Md

İzleyenlerin idolü olan ünlü doktor House yeni sezona da fırtına gibi başladı.  House’su hiç izlemeyenler için biraz bahsetmek gerekirir sanırım. ABD da bir hastane hasta tanı merkezinin başında olan Greg House kendi kurduğu ekibi ile tanı koyulmamış hastalıklara tanı koyuyor. Tabi işin ilginç kısmı bundan çok başroldeki karakterin insanlara bakış açısı ve düşüncesi yapısı. Çekilmez, alaycı ve bir o kadar zeki olan House ekibi ve hastalara yapmadıklarını bırakmıyor. ( Gerisi yeni sezonun spoilerlerini içeririr. ) Devamını oku »