‘Fox’ ile alakalı yazılar

21
Ekim

Sansasyonel House Promosu

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Dizi  |  Okunma: 3.131 defa

Fox’un başarılı dizisi olan House’un 5. sezonun 5. bölümü için hazırladığı bölümün promosu olay yarattı. Sansasyon yaratan 43 saniyelik House videosu House’un yeni ekibinden olan Thirteen’in ( Olivia Wilde ) kız arkadaşıyla olan görüntüleri yer alıyor. Fox’un en başarılı dizilerinden biri House’da böyle görüntüler görmeye alışık olmayan izleyicisi tarafından da tepki gören görüntüler dizinin kitlesi için hayli garip geldi. House’un yapımcıları ve yayıncı kanal niye böyle bir pazarlama tekniğine gitti bilinmez. Ama geniş bir izleyici kitlesi olan dizinin izleyicileri arasında bu tarz görüntüleri seven fazla seyircisi yok.

Şuan promo bu şekil ise bölümün nasıl olduğu merak konusu haline geldi. Umarım böyle bir promo sonrası alıştığımız üst seviyedeki diziyi küçültmezler. Konuşulan video yazının devamında Devamını oku »

7
Ekim

House ve 4. Sezon

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Dizi  |  Okunma: 2.971 defa

House Md

İzleyenlerin idolü olan ünlü doktor House yeni sezona da fırtına gibi başladı.  House’su hiç izlemeyenler için biraz bahsetmek gerekirir sanırım. ABD da bir hastane hasta tanı merkezinin başında olan Greg House kendi kurduğu ekibi ile tanı koyulmamış hastalıklara tanı koyuyor. Tabi işin ilginç kısmı bundan çok başroldeki karakterin insanlara bakış açısı ve düşüncesi yapısı. Çekilmez, alaycı ve bir o kadar zeki olan House ekibi ve hastalara yapmadıklarını bırakmıyor. ( Gerisi yeni sezonun spoilerlerini içeririr. ) Devamını oku »