‘Emmy’ ile alakalı yazılar

12
Ocak

66. Altın Küre Ödülleri

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Beyaz Perde, Dizi  |  Okunma: 2.904 defa

Oscar ve Emmy ödüllerin ardından sinema ve tlevizyon dünyasının en prestijli ödülleri sayılan  Altın Küre ÖdülleriGolden Globe Adwards ) sahiplerini buldu. Ödül Törenine; En İyi Film ve En İyi Yönetmen Ödülü dahil 4 ödül kazanan film Slumdog Millionaire ile En İyi Komedi Dizisi, En İyi Erkek Oyuncu (Komedi/Müzikal) ve En İyi Kadın Oyuncu (Komedi/Müzikal) kategorilerinde ödül alan 30 Rock damga vurdular. Gece de 4 ödül birden alan HBO’nun yapımı olan John Adams‘ı da unutmamak gerek. Devamını oku »

18
Aralık

66. Altın Küre Ödülleri Adayları Açıklandı

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Beyaz Perde, Dizi  |  Okunma: 2.639 defa

Hollywood Yabancı Basın Birliği tarafın verilen Oscar ve Emmy ödüllerinden sonra en prestijli ödül kabul edilen Altın Küre ( Golden Globe ) ödüllerinin adayları belli oldu. Hem sinema hemde tevizyon yapımlarına ödül vermesiyle diğer ödül törenlerinden ayrılan Altın Küre Ödülleri bu yıl 66. ödüllerini verecek.

Sinema ödüllerinde Aralık ayının sonuna doğru vizyona girecek olan Benjamin Button’un Tuhaf Hikayesi 5 adaylıkla göze çarparken, televizyon ödüllerinden favori dizim olan House M.D. en drama ve en iyi dram aktörü dalında her zaman ki gibi aday gösterilmiş. Devamını oku »

24
Ekim

"House M.D." TNT Ekranlarında

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Dizi  |  Okunma: 3.337 defa

Ünlü doktor Gregory House artık Türk televizyonlarında da ekranlara geliyor. Fox’un başarılı dizilerin House M.D. dizisi dün yayınlanan ilk bölümü ile artık her hafta evlerimize konuk olacak.  Emmy ve Golden Globe ( Altın Küre ) dahil birçok ödülüle sahip olan dizi ilk sezonu ile her Perşembe TNT kanalında yayınlanacak. Şuana kadar House’u izlemediyseniz çokşey kaçırmışsınız demektir. Bunu TNT kanalı ile kapatabilirsiniz. Devamını oku »

22
Eylül

60. Emmy Ödülleri

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Dizi  |  Okunma: 2.936 defa

Televizyon dünyasının Oscar’ı olarak gösterilen Emmy Ödüllerinin 60ncısı Pazarı Pazartesiye bağlayan gece sahiplerini buldu. 30 Rock toplam 4 ödül ile geceye damgası vuranlar arasına geçti. Ünlü Aktör Tom Hanks’in de yapımcıları arasında olduğu John Adams dizisi En İyi Mini Dizi Ödülü dahil 5 ödül kazanarak gecenin yıldızı oldu.

Bu akşam Cnbc-e’de alt yazılı olarak tekrarı verilecek olan ödül töreninin kazanlar listesi yazının devamında. Devamını oku »

28
Temmuz

60. Emmy Ödülleri Adayları Açıklandı

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Dizi  |  Okunma: 4.459 defa

Amerikan Televizyon dünyasının “Oscar” niteliğinde olan Emmy Ödüllerinin bu yıl adayları açıklandı. Bu yıl 60′ıncısı düzenlenecek Emmy Ödül Töreni 21 Eylül Pazar’ı Pazartesi bağlayan gece düzenlenecek. İzlemeyek isteyenler Cnbc-e ve e2 kanallarından izleyebilir. 60. Emmy Ödülleri Listesi yazının devamında. Devamını oku »