‘Afiş’ ile alakalı yazılar

26
Mart

Sucker Punch’ın Retro Afişleri

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Beyaz Perde  |  Okunma: 6.384 defa

Sucker Punch filmini daha çıkmadan fazlasıyla hayranı oldum sanırım. İnternette gezerken de filmin retro afişleri ile karşılaştım. Afişleri de fazlasıyla beğendim. Keşke retro tarzı afişlerin sayısı daha fazla olsaydı. Yapımcılar sadece 5 hanım kızımız için birer tane retro afiş hazırlamışlar. Devamını oku »

21
Temmuz

Jennifer's Body ve Afişi

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Beyaz Perde  |  Okunma: 3.509 defa

jennifersbodyposter

Jennifer’s Body filmi bu yıl gösterime girecek korku ve komediyi bir araya getiren yeni kuşak filmlerden birisi. Oyuncu kadrosu Megan Fox başta olmak üzere Adam Brody, Kyle Gallner gibi genç yıldızlarını barındırıyor. Filmin fragmanından gördüğüm kadarı ile bol kan ve bol komedi barındıran bir film olmuş. Tabi içinde Megan Fox faktörünü de düşünmek gerekiyor.

Neyse filmin içeriği ve oyuncu kadrosunda ziya de filmin afişerinden bir tanesinde söz etmek istiyorum. Yukarı gördüğünüz afiş Megan Fox‘un olduğu gayet çekici bir afişi zaten esas benim yazmak istediğim afiş de değil. Filmin gözüme çarpan afişini ve afişin kopya edildiği diziye ait afişi aşağıya ekledim ama halen baktıkça inanmak istemiyorum. Birbirinde tamamen bağımsız film ve dizi afişleri nasıl bu kadar benzeyebilir.

Devamını oku »