31
Ocak

Command & Conquer: Red Alert 3 Uprising ve Kızları

Yazan: HeSanaL  |  Kategori: Bilgisayar  |  Okunma: 6.173 defa

red-alert-3-uprising

Ünlü oyun firması EA en gözde oyunlarından biri olan Command & Conquer serisinin son halkası Red Alert 3 için ilk ek paketini duyurdu. Red Alert 3 ile oyunun kendisi kadar oyun içi videoları ile gündeme gelen yeni oyunun ek paketi de oyun içi videolarındaki oyuncular ile gündemi epeyce işgal edecek gibi gözüküyor.

Gemma Atkinson’ın ön planda olduğu oyun içi videolar ile kendisine yepyeni bir imaj çizen Red Alert 3 oyunu ilk ek paketi olan Uprising‘de de hem Gemma Atkinson hem de Holly Valance ile tüm ilgili yine üstünçekecek gibi gözüküyor. Holly Valance dahil olmak üzere pek çok Hollywood ünlünü konu edecek olan ek paket oyun olarak da oyunculardan gelen tepkileri göz önüne almış gibi gözüküyor. Tabi ki ilk izlenim böyle söylüyor. Bakalım oyun çıktığında da gerçekten de oyuncuları tatmin edebilecek mi?

holly-valance

Yeni bölümler ve yeni birimlerin yanında Commander’s Challenge adı altında tüm komutan ile karşılaşılabilecek bir bölümünde eklenecek olması sevindirici bir haber olarak göze çarpıyor. Yeni oyunun ilk oyunun devamı niteliğinde senaryosu olması da artılarından biri.

gemma-atkinson

Şuan için oyun içi videolarında olacak 3-4 ünlü oyuncu açıklanmasına karşın önümüzdeki günlerde bu oyunculara yeni süpriz isimlerde eklenirse şaşırmam. EA’nın yeni oyun stratejisi tutmuş gibi gözüküyor. Şuan için ilk oyunda adını duymadığımız yeni oyun da olacak isimleri aşağı da yazıyor. Aklımda gelmiken Gemma Atkinson’un ek pakette de olacağı yazıyor. Umarım olur. Onsuz bir Red Alert için istemiyoruz. (:

Holly Valance ( Şarkıcı – Oyuncu )
Malcolm McDowell ( Oyuncu )
Jodi Lyn O’Keefe ( Oyuncu )
Jamie Chung ( Oyuncu )
Ric Flair ( Amerikan Güreşcisi  ) ama ( Hogan’ı tercih ederim. )

 Yazının Etiketleri  

Yorum yapın